Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

Graffiti... Dla jednych - dzieło sztuki, dla innych - szpecąca zmora. Z "rysunkami" na murach możemy się spotkać praktycznie wszędzie.
By je usunąć , należy zwrócić się do specjalisty, który posiada profesjonalny sprzęt i niezbędną wiedzę oraz stosuje odpowiednie środki chemiczne, dostosowane do rodzaju podłoża.

Nasza firma Olanex wykorzystuje nowoczesne myjki wysokociśnieniowe. Wysokie ciśnienie wody ciepłej lub zimnej, w połączeniu ze specjalnymi środkami chemicznymi, daje możliwość usunięcia uciążliwych obrazów i napisów ze ścian przystanków, przejść dla pieszych, elewacji budynków. Warto dodać, że usunięcie graffiti bez uszkodzenia podłoża jest zadaniem trudnym i wymaga doświadczenia. Po umyciu miejsce zabrudzone farbami musi powrócić do pierwotnego wyglądu. Często nie wystarczy jednorazowe czyszczenie, musi ich być kilka.

Ale samo usunięcie graffiti to jeszcze nie wszystko. Szczególnie warto zadbać o to, by wyczyszczone miejsca zostały zabezpieczone chemicznie przed następną dewastacją. Rozwiązanie takie przyczynia się do znacznego...

Czytaj więcej na: http://olanex.pl/czyszczenie-scian-z-graffiti

Share this post

Repost 0
To be informed of the latest articles, subscribe: