Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

Co powinieneś wiedzieć na temat elewacji?

Jak wynika z definicji, elewacja to zewnętrzna powierzchnia ściany budynku ze wszystkimi znajdującymi się na niej elementami. Powinna być więc wizytówką budynku, gdyż jest najbardziej widoczną częścią i stanowi jego lico.

Ale czy faktycznie tak jest?
Elewacja budynku to często ta część powierzchni, o której właściciele zapominają lub troszczą się o nią na samym końcu. Poniżej przedstawimy kilka faktów, o których powinieneś wiedzieć.

By elewacja naszego budynku służyła nam przez wiele lat i zwracała na siebie uwagę atrakcyjnym wizerunkiem, niezbędne jest okresowe mycie elewacji. Nasza firma Olanex, działająca na terenie Wielkopolski, oferuje profesjonalne czyszczenie elewacji wykonywane na różnych wysokościach metodą alpinistyczną. Mycie elewacji jest niezwykle istotnym elementem, gdyż okresowe czyszczenie w znaczny sposób wpływa na żywotność tynku i tym samym na jego wygląd.

Warto pamiętać, by przy wyborze firmy, która będzie przeprowadzała czyszczenie ścian, brać pod uwagę przede wszystkim doświadczenie w branży oraz sposób wykonywania usługi. Nasza firma istnieje na rynku od prawie 25 lat i na swoim koncie ma wiele zrealizowanych prac wysokościowych. Specjalnością naszą jest głównie malowanie elewacji i mycie elewacji, które wykonujemy na każdej wysokości bez użycia rusztowań. Technika alpinistyczna umożliwia nam ochronę czyszczonego budynku, ponieważ nie wymaga kotwienia rusztowań i tym samym nie niszczy go. Ponadto, dzięki zastosowaniu techniki linowej nasi wykwalifikowani alpiniści mają dostęp niemalże do każdej wysokości i w szybki i sprawny sposób mogą realizować swoje zlecenia.

Jeżeli zainteresował Ciebie ten artykuł lub chciałbys uzyskać więcej informacji, to zapraszamy do kontaktu.

Share this post

Repost 0
To be informed of the latest articles, subscribe: