Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

Zmieniające się w naszym kraju pory roku, od bardzo zimnych do bardzo gorących, wywierają ogromny wpływ na wygląd elewacji budynków. Ponieważ jest ona zewnętrzną powierzchnią ściany budynków, zmuszona jest do przyjmowania wszelakich zabrudzeń. Opady deszczu, śniegu, gradu powodują przenikanie wody w głąb elewacji wraz ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Ponadto wilgoć stanowi idealne warunki do rozwoju grzybów, porostów, mchu i glonów. Zarówno zanieczyszczenia atmosferyczne jak i mechaniczne przyczyniają się do wyblaknięcia koloru elewacji i tym samym zabrudzenia stają się bardziej widoczne.

By móc sobie z tym poradzić, nasza firma Olanex oferuje czyszczenie elewacji. Poznań i okolice to tereny, na których wykonujemy swoje zlecenia. Mycie elewacji wykonujemy z zastosowaniem techniki alpinistycznej, która znacznie skraca czas realizacji zadania.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat mycia elewacji?
Przede wszystkim to, że okresowe czyszczenie przedłuża żywotność tynku na wiele lat. Usuwanie grzybów i pleśni ma również ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, ponieważ poprzez elewację budynków wnikają one w głąb ściany, często powodując alergie, uszkadzając lub zaburzając czynności wielu naszych organów.

Więcej zobaczysz na: http://olanex.pl/blog/dlaczego-mycie-elewacji-jest-takie-istotne/ oraz na: https://youtu.be/kRwF5fTCjRU

Share this post

Repost 0
To be informed of the latest articles, subscribe: