Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

Malowanie elewacji - 4 wskazówki, o których trzeba pamiętać

Jak powszechnie wiadomo, elewacja budynku jest jego wizytówką. Gdy zamierzamy kupić dom, czy mieszkanie w bloku, pierwsze co przykuwa wzrok i na co zwracamy naszą uwagę jest stan elewacji. Poza tym, byśmy mogli długo cieszyć się pięknym wyglądem naszego domu czy bloku mieszkalnego, niezbędna jest troska i dbałość o wszystkie jego elementy.
O czym trzeba pamiętać przy malowaniu elewacji?

Po pierwsze, malowanie elewacji warto zlecić firmie, która się w tym specjalizuje. Jest to niezwykle ważne, ponieważ proces ten jest dość złożony i wykonując malowanie samodzielnie, możemy bardziej zaszkodzić naszej elewacji. Nasza firma Olanex świadczy prace wysokościowe od ponad 20 lat, możemy więc poszczycić się doświadczeniem i umiejętnością prawidłowego rozplanowania prac. W naszych zawodowym dorobku posiadamy szereg budynków, w których przeprowadzaliśmy malowanie elewacji.

Kolejną ważną rzeczą, którą powinni brać pod uwagę właściciele budynków jest to, czy firma stosuje rusztowania czy wykorzystuje techniki alpinistyczne. Z naszego doświadczenia wynika, że o wiele tańszym rozwiązaniem jest wykorzystanie metody alpinistycznej. Rozwiązanie to skraca również czas wykonania zlecenia oraz zapobiega niszczeniu elewacji, gdyż nie wymaga kotwienia rusztowań.
Następną wskazówką, by elewacja naszego budynku spełniała swoją rolę przez wiele lat, jest odpowiedni dobór farby elewacyjnej do rodzaju tynku. Farba musi chronić ściany budynków przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych, dlatego tak ważne jest ich prawidłowe dobranie.

Jesli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij: http://olanex.pl/88-malowanie-elewacji-4-wskazowki

Share this post

Repost 0
To be informed of the latest articles, subscribe: