Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog

Obiekty budowlane są szczególnie narażone na różne szkodliwe czynniki, dlatego tak istotna jest dbałość o dobry stan budynków. Modernizacje budynku są potrzebne, aby obiekt nie stracił swojej atrakcyjności i - co ważniejsze - był bezpieczny w użytkowaniu. Nawet najlepszy projekt i najsolidniej zbudowany obiekt nie uchroni się przed zębem czasu. Bez koniecznych napraw, renowacji i unowocześnień jest wielce prawdopodobne, że nawet najpiękniejszy obiekt prędzej czy później zmieni się w ruinę. Zniszczona kostka brukowa, brudne nieszczelne dachy, zaniedbana elewacja... To poważne problemy, które powodują nie tylko obniżenie wartości nieruchomości,ale także wyraźnie zagrażają bezpieczeństwu.

Nasza firma Olanex, specjalizująca się głównie w pracach wysokościowych, w swoim szerokim zakresie usług oferuje m.in. czyszczenie dachów. Poznań i okolice to teren naszej działalności. Wykorzystujemy myjki wysokociśnieniowe, które, razem z biodegradowalnymi środkami chemicznymi, dają zaskakujące efekty. Naszym głównym celem jest przywrócenie budynkowi jego dawnej świetności. Dlatego też wykonujemy szereg prac, związanych również z myciem i malowaniem elewacji. Nie uszkadzamy tynku, gdyż stosujemy metodę alpinistyczną, która nie wymaga kotwienia rusztowań.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową: http://olanex.pl lub skontaktuj się z nami: tel. 601 567 190. Gwarantujemy dokładność, terminowość i profesjonalizm.

Share this post

Repost 0
To be informed of the latest articles, subscribe: